STE042

Kód: STE042
Neohodnoceno
564 Kč 466 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)

DCC reverzní modul pro točny a vratné smyčky - Reverz LK 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Základní vlastnosti modulu:

Modul je určen pro přepínání polarity DCC signálu pro výjezdy točny nebo pro zapojení vratné smyčky. Tento modul vychází principem z modulu LENZ LK100. Spínané kolejové obvody musí být oboustranně oddělené, je nutno dodržet minimální délku spínaného úseku delší, než nejdelší předpokládaný vlak. Modul hlídá zkrat na výstupu, pokud se objeví zkrat (výstupní proud větší, než nastavený), modul odepne výstup a připne jej zpět s opačnou polaritou.

Pro správnou funkci je nutné oboustranné přerušení kolejí a to kolmo k ose koleje. Lokomotiva nesmí mít na prvním dvojkolí jednostranně nasazenu bandáž, a v pořádku snímání proudu, aby obsazení obou kolejí nastalo najednou.

Přepínací proud je možné nastavit v rozsahu 1 - 10 A

Součástí balení je sáček s distančními sloupky a šroubky. Podle šablony vyvrtáme otvory v nosné desce vrtákem o průměru 3mm, distanční sloupky přichytíme k dekodéru pomocí šroubků. Dekodér s distančními sloupky zasuneme do předvrtaných otvorů a zakápneme vteřinovým lepidlem. Do pevného podkladu je možno
připravit otvory se závity M3, do kterých lze distanční sloupky zašroubovat. Pod dekodérem vznikne mezera 8mm , které využijeme k umístění kabeláže, jednotlivé vývody pro dekodér se vedou spodem a v prostoru poblíž svorky se vytáhnou nahoru a zapojí. (viz. obrázek 5)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online, v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.
Tržby jsou evidovány prostřednictvím terminálu ČSOB.