Přenesení zákazníckých účtů

Vážení zákazníci,
v novém e-shopu jsme kromě jiných novinek, zavedli také věrnostní program. Tento program počítá obrat každého registrovaného zákazníka a následně, na základě výše tohoto obratu přiděluje každému registrovanému zákazníkovi příslušnou slevu na jeho další nákupy.

Jako poděkování za předchozí nákupy ve starší verzi e-shopu, jsme přenesli do nového systému obraty registrovaných zákazníků. Tito tak získali bonus v podobě navýšení jejich obratu o předchozí nákupy.
Tímto ještě jednou děkujeme za projevenou důvěru a doufáme, že se vám bude všem nový e-shop líbit.

Detailní informace spolu s vysvětlením naleznete v následujícím článku:

Do nového systému byly přeneseny zákaznické účty které splňovaly tyto podmínky:

  • zákazník se registroval do původního systému v období 1.1.2018 - 31.12.2019, nebo v tomto odbobí obnovil svou registraci z první verze systému
  • zákazník měl vyplněnou fakturační, případně dodací adresu

První přihlášení - obnovení hesla

Hesla zákaznických účtů nelze exportovat ani importovat. Hesla jsou z bezpečnostních důvodů hashována, neznáme tedy jejich skutečnou podobu.
Pro první přihlášení k Vašemu účtu použijte následující postup:

  • klikměte na ikonu "Přihlášení" v pravém horním rohu
    prvni_prihlaseni
  • klikněte na ozkaz "Zapomenuté heslo" - zobrazí se Vám stránka pro obnovu hesla s návodem jak postupovat dál.
    zapomenute_heslo

nebo použijte tento odkaz pro obnovu hesla.

Přenesení objednávek - obratu

Každému registrovanému zákazníkovi, který v období 1.1.2018 - 31.12.2019 uskutečnil v našem původním e-shopu jednu, nebo více objednávek, byla v novém systému vytvořena zvláštní objednávka s označením OLD_####, jejíž hodnota odpovídá součtu všech jeho objednávek ze starého systému.
(Příklad: Registrovaný zákazník XY uskutečnil jednu objednávku 15.2.2018 v hodnotě 1520Kč a další 17.6.2019 v hodnotě 3250Kč. Jeho objednávka označená OLD_#### vytvořená v novém systému bude mít tedy hodnotu 4770,-)

import_objednavky

Tuto zvláštní objednávku jsme vytvořili proto, aby byl přenesen dřívějši obrat do nového systému a mohl tak být přičten k obratu zákazníka. Z tohoto obratu následně nový systém automaticky počítá nové věrnostní slevy.

moje_slevy

Více o poskytovaných slevách se dočtete v samostatném článku Věrnostní program a slevy.

Související články

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online, v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.
Tržby jsou evidovány prostřednictvím terminálu ČSOB.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení