Věrnostní program a slevy

Pro registrované zákazníky jsme připravili program věrnostních slev, různých akcí a slevových kupónů. Některé zákazníci uvidí přímo ve svém zákaznickém účtu, některé budeme zveřejňovat na webu, případně zasílat mailem.

Výše zákaznické slevy je zobrazena po přihlášení zákazníka v jeho uživatelském účtu:

moje_slevy

Po přihlášení se zákazníkovi zobrazují ceny u produktů už po slevě. V detailu produktu je potom zobrazena také standartní cena. Najdete ji nad koncovou cenou vpravo a také v modrém kruhu u obrázku produktu.

detail_produktu

Konečná výše slevy na každý produkt je poté také zobrazena v košíku při dokončování objednávky.

kosik

Věrnostní sleva

Počítá se z celkového obratu zákazníka podle následujících pravidel:

 Obrat od
  Sleva
 10 000 Kč   2%
 20 000 Kč   3%
 30 000 Kč   5%
 50 000 Kč   7%
 100 000 Kč   10%
 Maximální věrnostní sleva je 10%


Obrat je počítán pouze z objednávek uskutečněných přes uživatelský účet v e-shopu. (Pokud objednávku uskutečníte bez přihlášení v vašemu účtu, nebude její hodnota připočítána k výši vašeho obratu.)

Dodatečná sleva

Sleva přiřazená zákazníkovi na základě předchozí osobní domluvy.

Výjimky ze zákaznických slev

Věrnostní slevy se neuplatňují na produkty označené  AKCE ,  VÝPRODEJ  a  PŘEDOBJEDNÁVKY , případně je u těchto produktů výše zákaznických slev omezena. Na některé produkty určitých výrobců (např. Piko, Tillig) není možné z důvodu výše rabatu poskytnout maximální zákaznickou slevu. U těchto je potom zákaznická sleva také omezena.

Věrnostní slevy jsou nepřenositelné (např. na kamaráda) a nelze je uplatnit zpětně. Jsou platné pouze pro objednávky uskutečněné přes uživatelský účet v e-shopu.

MORAVIA model si vyhrazuje právo na změnu.

Související články